Przejdź do treści

Fleshlight girls LADY STAMINA TRANING UNIT

OPIS PRODUKTU - mastrubator LADY STAMINA TRANING UNIT

Fleshlight Stamina Training Unit to specjalne masturbatory od popularnej firmy tworzącej wysokiej jakości gadżety erotyczne. Ten model powstał nie tylko z myślą o dawaniu użytkownikom przyjemności, ale także, by poprawić ich zdolności seksualne. Zgodnie z jego nazwą najważniejszy jest właśnie trening. Częsta praktyka pozwala pozbyć się tremy przed stosunkiem oraz nauczyć się kontrolować wytrysk, by uniknąć wstydliwej wpadki. Masturbator Fleshlight Girls Pink Lady Stamina Training Unit imituje bowiem prawdziwy stosunek. Jego wnętrze ma kształt kobiecych części intymnych, a prowadzą do niego realistyczne wargi sromowe. Przyjemność podczas penetracji jest potęgowana przez liczne wypustki umiejscowione w tunelu oraz naturalnie wytwarzające się podciśnienie, które wywołuje efekt ssania.

By osiągnąć najlepsze rezultaty, użytkownik powinien doprowadzić się do momentu tuż przed wytryskiem i przerwać. Kiedy podniecenie nieco opadnie, należy ten proces jeszcze dwukrotnie powtórzyć i dopiero pozwolić sobie na orgazm. Z czasem sesje można wydłużać, by przeciągnąć stymulację do ponad 20 minut.

Zaletą Fleshlight Stamina Training Unit są nie tylko realistyczne doznania intymne, ale także dyskretny wygląd. Masturbator wygląda jak latarka, dlatego nawet pozostawiony w widocznym miejscu nie wzbudza żadnych podejrzeń. Z kolei jego kompaktowa budowa sprawia, że bez problemu można zabrać go w każdą podróż. Warto również zaznaczyć, że gadżet firmy Fleshlight wcale nie musi służyć zabawie w pojedynkę. Coraz więcej par używa go do gry wstępnej i tak dzielone wrażenia mogą dobrze wpłynąć na związek.

Rozmiar masturbatora wynosi 25 cm, przy czym długość użytkowa jest o 2 cm krótsza. Gadżet jest wodoodporny i łatwy w czyszczeniu, by zachować go w dobrej kondycji, najlepiej jest używać lubrykantów na bazie wody. Całość wykonana jest natomiast z materiału SuperSkin, który imituje prawdziwą skórę. Jest przy tym nieszkodliwy dla zdrowia oraz nie wywołuje otarć.

Sprawdź inne produkty

Alexis Texas Outlaw

e8138b4b827108069c6ed924becad792

Jenna Haze Obsession

131-3002004_2

Eva Lovia Spice

c8d077341dc9b2da7295626333783be3