Przejdź do treści

Fleshlight Girls Stoya Destroya

OPIS PRODUKTU - mastrubator Stoya Destroya

Fleshlight Girls to grupa markowych masturbatorów uznanej firmy, a zarazem jedna z najbardziej realistycznych serii produktów dla mężczyzn w ofercie sklepu Świat Doznań. Ten model stanowi odzwierciedlenie pochwy popularnej aktorki z filmów pornograficznych – Jessiki Stoyadinovich. Od 2006 roku uchodzi ona za jedną z najpiękniejszych osób w branży erotycznej. Fleshlight Girls Stoya Destroya to precyzyjny odlew kobiecych części intymnych, który został wykonany z imitującego skórę materiału SuperSkin. Daje on możliwość przekonania się, jak mógłby wyglądać stosunek z gwiazdą produkcji dla dorosłych, co często stanowi spełnienie marzeń niejednego mężczyzny.

Przy odlewie pochwy Stoya Fleshlight zdecydowało się pójść o krok dalej. Każdy odcinek masturbatora jest wykonany w nieco inny sposób, dzięki czemu penetrujący go penis stale poddawany jest różnemu rodzajowi doznań. Poczynając od wejścia przez bardzo realistyczne wargi sromowe, po na przemian rozszerzający się i kurczący tunel, a kończąc na komorze obejmującej członka grubym pierścieniem. Liczne wypustki oraz żebrowania potęgują odczucia rozkoszy, podobnie jak tworzące się w środku naturalne ciśnienie. Imituje ono efekt podobny do prawdziwego stosunku seksualnego. Dla zwiększenia doznań gadżet można zanurzyć w ciepłej wodzie, bez ryzyka uszkodzenia.

Masturbator Fleshlight Stoyi ma długość całkowitą wynoszącą 250 mm, przy czym sam tunel jest krótszy o 20 mm. Z kolei średnica wewnątrz rękawa waha się od 12 do 20 mm. Całość wykonana jest z materiału, który jest bezpieczny dla skóry. Zaleca się używanie go w parze z lubrykantem na bazie wody.

Sprawdź inne produkty

Alexis Texas Outlaw

e8138b4b827108069c6ed924becad792

Eva Lovia Spice

c8d077341dc9b2da7295626333783be3

Jenna Haze Obsession

131-3002004_2